Про розгляд листа ТОВ «АСТЕЛІТ» від 18.11.2013№ КН0603

Переглядiв: 148

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХХVІII  ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

13.12.2013                                          Богодухів                                     № 1639_ -VІ

 

Про розгляд листа ТОВ «АСТЕЛІТ»

  від 18.11.2013№ КН0603

 

Розглянувши листа ТОВ «АСТЕЛІТ»  від 18.11.2013№ КН0603 з проханням надати в оренду трубу котельні, розташованої в місті Богодухові по пров. Лікарняному,2 для розміщення телекомунікаційного обладнання, з метою розширення мережі  для покращення зв’язку,  відповідно до законів  України «Про оренду державного та комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», керуючись ст.26, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Включити майно котельні, розташованої в м. Богодухові  по провулку Лікарняному,2  в перелік майна, яке може бути передане в оренду.

2.Доручити виконавчому комітетові Богодухівської міської ради виконати заходи з оцінки окремо визначеного індивідуального майна котельні (труби), розташованої в м. Богодухові  по провулку Лікарняному,2.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко Олександр Миколайович).

 

Секретар міської ради                                                      З.ЗІНЬКОВСЬКА