Про роботу клубу села Семенів Яр

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXI СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2017                                        Богодухів                                      № ____-VІІ

Про роботу клубу села Семенів Яр

Заслухавши і обговоривши інформацію завідувача Семеноярського клубу Красовської Т.С. про роботу клубу с.Семенів Яр  , міська рада відзначає, що у клубі проводиться робота спрямована на задоволення потреб жителів територіальної громади в організації змістовного відпочинку, розвитку народної творчості та самодіяльного мистецтва.

З метою удосконалення виконання завдань, покладених на культосвітні заклади, впровадження нових форм організації дозвілля населення, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію  завідувача Семеноярського клубу Красовської Т.С. про роботу клубу с.Семенів Яр, за 2017 ріквзяти до відома (додається).

2. Завідувачу клубу с.Семенів Яр Красовській Т.С. активізувати роботу закладу щодо забезпечення культурних потреб жителів територіальної громади. З цією метою:

- залучати мешканців села до роботи гуртків, проведення заходів для населення села, тісно співпрацювати з педагогічним та учнівським колективами Семеноярської ЗОШ І-ІІ ступенів.

- працювати над зростанням рівня підготовки масових заходів, виконавської майстерності самодіяльних артистів;

- сприяти відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію  з  гуманітарних питань та соціального  захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

Міський голова                                       М. ГОЛУБ