Про роботу клубу села Семенів Яр

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXI СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2017                                        Богодухів                                   № 672_-VІІ

Про роботу клубу села Семенів Яр

Заслухавши і обговоривши інформацію завідувача Семеноярського клубу Красовської Т.С. про роботу клубу с.Семенів Яр (додається), міська рада відзначає, що у клубі проводиться робота спрямована на задоволення потреб жителів територіальної громади в організації змістовного відпочинку, розвитку народної творчості та самодіяльного мистецтва.

З метою удосконалення виконання завдань, покладених на культосвітні заклади, впровадження нових форм організації дозвілля населення, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію  завідувача Семеноярського клубу Красовської Т.С. про роботу клубу с.Семенів Яр, взяти до відома (додається).

2. Завідувачу клубу с.Семенів Яр Красовській Т.С. продовжити роботу закладу щодо забезпечення культурних потреб жителів територіальної громади. З цією метою:

- залучати мешканців села до роботи гуртків, проведення заходів для населення села, тісно співпрацювати з педагогічним та учнівським колективами Семеноярської ЗОШ І-ІІ ступенів.

- працювати над зростанням рівня підготовки масових заходів, виконавської майстерності самодіяльних артистів;

- сприяти відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення;

- створити краєзнавчий музей;

- обладнати волейбольний майданчик.

3. Внести зміни до штатного розпису Семеноярського клубу щодо введення посади сторожа (1 штатну одиницю) та керівника гуртка (0,5 штатних одиниць).

4. Розглянути пропозицію щодо заміни віконних та дверних блоків у Семеноярському клубі у 2018 році.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з бюджету (голова Григорович П.О.), з  гуманітарних питань та соціального  захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

Міський голова                       оригінал підписано                М. ГОЛУБ

Затверджено рішенням міської ради
від 20.10.2017 року №672 — VII(XXI сесія VII скликання)

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу Семеноярського сільського клубу

за 2016-2017 роки

У клубі протягом 2016-217 років працювало 9 аматорських колективів  мистецтва, із яких 5 дитячих гуртків ( вокальний,театральний, гурток « Умілі руки», хореографічний, тенісний — всього 48 дітей віком від 7 до 14 років)та три дорослих гуртка – вокальний (жіночий ансамбль «Калинка»), театральний та спортивний – 62 чоловіки. Всього у клубі задіяно110 чоловік.

За 2016 -2017 роки було проведено 48 заходів на яких були присутні 2700чоловік. Проведені 9 турнірів з шашок та шахів, чотири змагання з настільного тенісу, одна виставка з декоративно – ужиткового мистецтва (дитячі роботи).

Стали вже традиційними Новорічно – Різдвяні свята і театралізовані вистави, концерти присвячені державним та професійним святам, ювілейним та пам’ятним датам. Особливою популярністю стали заходи з нагоди святкування Різдвяних свят, освячення води на Водохрещі, українські вечорниці, жіноче свято – 8 Березня, освячення пасок на Великдень, Свято примирення, День села, зустрічі з цікавими людьми на вогниках (з чорнобильцями, учасниками АТО,  учасниками бойових дій у Афганістані, ветеранами, фермерами) та інше.

Робота у клубі значно покращилася ,став більший приток людей завдяки

ремонту клуба . Рішенням міської ради були виділені додаткові кошти – 10 тисяч гривень на ремонт клубу – фарбування підлоги актового залу (площею-200м2), сцени( 34м2),3 кімнат( площа 64м2) та коридорів-площа 100м2; фарбування вікон 15шт.; 8 дверей з обох боків ; панелей коридорів та похідного маршу –площа 120м2; ремонт вхідного та запасного порогів, побілка стін та стелі актової зали  площею 672 м2, ремонт штукатурки на площі 6м2. Роботи проводилися силами робітників клубу.

Клуб потребує ремонту: вікон на другому поверсі та у актовій залі, вхідні та балконні двері. Для цього клуб неодноразово брав участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»,  та перемоги не здобули.

Для жіночого ансамблю «Калинка» було придбано нові українські костюми у кількості 12 штук на суму 29650 гривень.

Найближчим часом  до клуб буде прийнято керівника гуртка, баяніста, на якого ми покладаємо великі надії – Стадника М.І.. Сам він музикант, поет, вокаліст.

Завідувач Семеноярського клубу                                      Т.Красовська