Про проведення звітів депутатів

Переглядiв: 23

                                                       УКРАЇНА

     БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

   ХХХІ ПОЗАЧЕРГОВА  СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

   22.11.2018                   Богодухів                             №1093_-VII

 

Про проведення звітів депутатів

міської ради VIІ скликання перед

виборцями за   2018рік   

Відповідно до ст.16,17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Провести звіти депутатів перед виборцями протягом грудня 2018року  та січня 2019року

2.Секретарю міської ради Зіньковській З.М. :

1.Скласти  графік проведення звітів депутатів міської ради VIІ скликання перед виборцями .

2.Розмістити на офіційному веб-порталі міської ради графік проведення та звіти   депутатів міської ради VIІ скликання.

3.Рекомендувати керівникам підприємств,установ і організацій державної та комунальної власності сприяти депутатам міської ради в  проведенні звітів шляхом надання приміщень інформаційних та додаткових матеріалів, необхідних для звітування.

4.Депутатам міської ради проінформувати раду про результати обговорення їх звітів, зауважень і пропозицій, висловлених виборцями на адресу ради та її органів, а також про доручення, надані депутатам у зв’язку з їх депутатською діяльністю, шляхом надання такої інформації   секретарю міської ради   до   1лютого 2019року.

5 Доручити виконавчому комітету проаналізувати   доручення  виборців,  дані депутатам   міської ради    та  врахувати   їх  при  розробці планів і програм   економічного   та   соціального   розвитку  населених пунктів Богодухівської міської ради ,  місцевих    програм,  складанні  бюджету, а також  при підготовці рішень з інших питань.   Рішення з цих питань доводити до відома депутатів   ради 1 раз на півроку .
6.Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської    діяльності , етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.). .

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                оригінал підписано        М. ГОЛУБ