Про продаж з розстроченням платежу

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVIII  СЕСІЯ  VI СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

26.09.2014                                     Богодухів                         № 1973- VI

Про продаж з розстроченням платежу ½ частки

житлового будинку з надвірними будівлями за

адресою: м. Богодухів, вул. Котовського, 32

Розглянувши заяву Мосякіної Катерини Миколаївни, зареєстрованої за адресою: Луганська область, с. Макіївка, пров. Полтавський, 13, кв.5, проживаючої за адресою: м. Богодухів, вул. Котовського, 32, яка є власником ½ частки житлового будинку з надвірними будівлями за адресою проживання, про продаж їй ½ частки житлового будинку з надвірними будівлями за цією ж адресою, яка належить Богодухівській міській раді, розглянувши рішення міської ради від 15.08.2014 № 1933-VI «Про затвердження  оцінки вартості ½ частини житлового будинку, що знаходиться за адресою: м. Богодухів, вул. Котовського, 32» та складає 32880 (тридцять дві тисячі вісімсот вісімдесят) грн., керуючись пунктом 30 частини I статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Богодухова (нова редакція), затвердженого рішенням Богодухівської міської ради від 23.05.2014 № 1847-VI (XLIV сесія VI скликання), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Продати з розстроченням платежу Мосякіній Катерині Миколаївні ½ частку житлового будинку з надвірними будівлями, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Котовського, 32 за 32880 (тридцять дві тисячі вісімсот вісімдесят) грн.

2. Вчинити продаж ½ частки житлового будинку з надвірними будівлями з розстроченням платежу строком на 2 роки за 32880 (тридцять дві тисячі вісімсот вісімдесят) грн. за умови сплати Мосякіною Катериною Миколаївною – 16 440 (шістнадцять тисяч чотириста сорок) грн. протягом 30-х календарних днів після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу ½ частки житлового будинку з надвірними будівлями на розрахунковий рахунок 31413574700082, одержувач коштів: місцевий бюджет, код платежу 31010200, МФО 851011, код ЄДРПОУ 37681882, банк ГУДКСУ в Харківській області.

3. Розрахунок з розстроченням платежу строком на 2 роки за придбання ½ частки житлового будинку з надвірними будівлями, розташованого за адресою: м. Богодухів, вул. Котовського, 32 за 32 880 (тридцять дві тисячі вісімсот вісімдесят) грн. Мосякіною Катериною Миколаївною повинна здійснювати шляхом погашення суми розстроченого платежу згідно з встановленим графіком рівними частинами щомісячно з урахуванням індексу інфляції, за період з місяця, що настає за тим, в якому внесено перший платіж, по місяць, що передує місяцю внесення платежу.

4. Затвердити розрахунок та графік щомісячного погашення розстроченого платежу за придбання ½ частки житлового будинку з надвірними будівлями, розташованого за адресою: м. Богодухів, вул. Котовського, 32 (додається).

5. У разі порушення строку погашення частини платежу Мосякіна К.М. сплачує неустойку  в розмірі 1 % від щомісячної суми платежу за кожний день затримки платежу.

6. Прострочення погашення частини платежу більш як на 2-а місяці є підставою для припинення розстрочення платежу за придбання ½ частки житлового будинку з надвірними будівлями, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Котовського, 32 і стягненню з Мосякіної К.М. залишку платежу у порядку, встановленому законом.

7. Мосякіна К.М. має право достроково погасити будь-який належний з неї черговий платіж або достроково повністю розрахуватись за придбану ½ частку житлового будинку з надвірними будівлями, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Котовського, 32.

8. Всі витрати з оформлення договору купівлі-продажу ½ частки житлового будинку з надвірними будівлями, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Котовського, 32 покласти на покупця.

9. Доручити заступнику міського голови Коваленку Ігорю Віталійовичу підписати договір купівлі-продажу ½ частки житлового будинку з надвірними будівлями, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Котовського, 32 з Мосякіною К.М.

10. У разі, коли майно (½ частка житлового будинку з надвірними будівлями, розташоване за адресою: м. Богодухів, вул. Котовського, 32) не продано у 30-ти денний термін, міська рада може прийняти рішення про повторний його продаж за конкурсом.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку міста, промисловості, транспорту, зв’язку (голова Шкарлат С.Б.).

Міський голова                                      Н.ОЛЕКСЕНКО

Додаток до рішення

Богодухівської міської ради

від 26.09.2014 року  №1973- VІ

(ХLVIII сесія VІ скликання)

Г Р А Ф І К

щомісячного погашення розстроченого платежу за земельну ділянку,

яка розташована за адресою: м. Богодухів, вул. Котовського, 32,

на загальну суму 16 440 (шістнадцять тисяч чотириста сорок) грн.

без урахування індексу інфляції

Місяці

Січень

Лютий

Березень

Квітень

Травень

Червень

Липень

Серпень

РАЗОМ:

Платежі здійснюються до 15 числа місяця наступного за звітним.

Секретар ради                                          З.ЗІНЬКОВСЬКА