Про призначення на посаду завідувача

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXIV ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

10.04.2019                                     Богодухів                                 № 1269- VII

Про призначення Євченко Юлії Миколаївни на посаду

завідувача БОГОДУХІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО

ЗАКЛАДУ (ЯСЛА-САДОК) №6 «ДЗВІНОЧОК» БОГОДУХІВСЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ  БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Розглянувши протокол конкурсної комісії щодо результатів конкурсного відбору на посаду завідувача БОГОДУХІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЛА-САДОК) №6 «ДЗВІНОЧОК» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  БОГОДУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  від 27.03.2019 №3, відповідно до Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду завідувача дошкільного навчального закладу  Богодухівської міської ради, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради від 22.02.2019 №1201-VII (XXXIII сесія VII скликання), керуючись статтями 24, 25, 26 Закону України «Про освіту», статтями 19, 31 Закону України «Про дошкільну освіту», статтями 17, 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду завідувача БОГОДУХІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЕЛ-САДКА) № 6 «ДЗВІНОЧОК» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 27.03.2019 року №3.

2. Призначити Євченко Юлію Миколаївну на посаду завідувача БОГОДУХІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ (ЯСЛА-САДОК) №6 «ДЗВІНОЧОК» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  БОГОДУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ з 10 квітня 2019 року.

3. Доручити Богодухівському міському голові укласти контракт з завідувачем БОГОДУХІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЛА — САДОК) №6 «ДЗВІНОЧОК» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ з Євченко Юлією Миколаївною відповідно до вимог чинного законодавства України строком на 2 (два) роки.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з гуманітарних питань та соціального захисту населення (Рогинська Л.І.).

Міський голова                   оригінал підписано                                М.ГОЛУБ