Про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІ   СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е НН Я

15.12.2017                       Богодухів                           № 701-VІІ

Про приєднання до

європейської ініціативи

«Угода мерів»

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади м.Богодухова, міська рада вирішила:

1. Схвалити європейську ініціативу «Угода мерів» (Covenant of Mayors for Climate and Energy). www.covenantofmayors.eu.
  2. Приєднатися до європейської ініціативи «Угода мерів» та взяти на себе зобов’язання скоротити на своїй території викиди СО2 (та, за можливості, інших парникових газів) щонайменше на 30% до 2030 року за рахунок заходів з підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії, а також підвищувати стійкість за рахунок адаптації до наслідків зміни клімату.
  3. Уповноважити  міського голову  Голуба Миколу Вікторовича від імені територіальної громади м.  Богодухова підписати угоду за формою приєднання. www.covenantofmayors.eu.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова Векленко В.І)

Міський голова                оригінал підписано         М. ГОЛУБ