Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Богодухова»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХIX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

21.07.2017                                          Богодухів                           №536- VII

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Богодухова»

Розглянувши протокол №1 комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння знання «Почесний громадянин міста Богодухова» від 11 липня 2017 року, на підставі статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням міської ради від 22.02.2013 № 1203‑VI «Про затвердження положення про звання «Почесний громадянин міста Богодухова» (XXIX сесія VI скликання),  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити протокол засідання комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Богодухова» від 11.07.2017 № 1, що додається.

2. Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Богодухова»:

- Дзюбі Ігорю Олександровичу за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту міста Богодухова;

- Літошку Віктору Петровичу за активну громадську діяльність та військово-патріотичне виховання жителів міста Богодухова та району.

3. Це рішення набуває чинності з моменту його оголошення на урочистій церемонії присвоєння звання «Почесний громадянин міста Богодухова».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з  гуманітарних питань та соціального  захисту населення (голова Рогинська Л.І.) та з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської    діяльності  та депутатської етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

Міський голова                                          М.ГОЛУБ