Про присвоєння топонімічної назви «проїзд Молокова»

Переглядiв: 18

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

ХХVIІ  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.06.2018                                       Богодухів                                   № 926 — VІІ  

Про присвоєння  топонімічної назви 

«проїзд Молокова», розташованої на території Богодухівської міської ради

 

Розглянувши рішення виконавчого комітету від 21.06.2018 №126 «Про присвоєння  топонімічної назви  «проїзд  Молокова», розташованої на території Богодухівської міської ради», відповідно до Порядку найменування або перейменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів та подій, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на території Богодухівської міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 22.05.2015 №2183-VI (LVсесія VI скликання), Статуту територіальної громади міста Богодухова, затвердженого рішенням міської ради від 18.09.2003 року (X сесія  XXIV скликання), та керуючись  статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити рішення виконавчого комітету від 21.06.2018 №126 «Про присвоєння  топонімічної назви  «проїзд  Молокова», розташованої на території Богодухівської міської ради».

2. Доручити виконавчому комітету Богодухівської міської ради подати інформацію щодо присвоєння  топонімічної назви «проїзд Молокова», розташованої на території Богодухівської міської ради до Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи».

3. Оприлюднити рішення в Богодухівській районній громадсько-інформаційній газеті «Маяк» та на офіційному веб-порталі Богодухівської міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  комісію з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської    діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

5. Це рішення набирає чинності з 01 серпня 2018 року.

Міський голова                                  оригінал підписано                                         М.ГОЛУБ