Про припинення дії договору оренди майна з ТОВ

Переглядiв: 421

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІII  ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

26.07.2013                                          Богодухів                              № 1399-VІ

Про припинення дії договору оренди майна з ТОВ

 «Котельні лікарняного комплексу»

Відповідно до п. 10.5 Договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності, від 28.09.2007р.  між міською радою та ТОВ «Котельні лікарняного комплексу», враховуючи письмові звернення адміністрацій комунального закладу «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради від 25.07.2013 № 812 та Богодухівського аграрного ліцею від 25.07.2013 № 474, керуючись  Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст.26, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити дію Договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності, від 28.09.2007р.  та додаткових угод до нього з ТОВ «Котельні лікарняного комплексу».

2. Доручити виконавчому комітету Богодухівської міської ради довести до відома ТОВ «Котельні лікарняного комплексу» про прийняте рішення і вжити заходів щодо повернення орендованого майна.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко Олександр Миколайович).

Міський голова                                                                     Н.ОЛЕКСЕНКО