internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 38

Про пріоритети роботи податкової служби та лібералізації державної податкової політики

Нещодавно у державній податковій інспекції у богодухівському районі за участю в.о. начальника інспекції Олександра Іванцова відбувся брифінг для місцевих мас-медіа на тему: «Пріоритети роботи податкової служби. Лібералізаціядержавноїподатковоїполітики ».

На початку свого виступу Олександр Миколайович зазначив, що головною  задачею податкової служби залишається забезпечення стабільного і прогнозованого наповнення  державної скарбниці та місцевого бюджету. За рахунок добровільної сплати платниками міста самостійно нарахованих податкових зобов’язань в бюджет зараховано 95,6% усіх надходжень. Цього року,  повідомивОлександр Іванцов,  податкова  служба  перевірятиме менше підприємств, ніж торік. План — графік документальних перевірок цього року сформовано виключно із ризикових суб’єктів господарювання.  Всі заплановані до перевірок підприємства мають від трьох до семи податкових ризиків. Застосування ризикоорієнтованої системи відбору виключає можливість перевірки з боку податкових органів сумлінного платника податків.

Пріоритети роботи податкової служби, звернув увагу  Олександр Миколайович, залишаються незмінними,  це орієнтація на сервіс, зменшення податкового тиску, відмова від безпідставного втручання у діяльність підприємців, лібералізація правил та умов ведення бізнесу в  Україні. Незмінним залишається і наше розуміння суті сервісу:  мінімізація документообігу; простота  та зручність процедур реєстрації, сплати податків, звітування; впровадження  новітніх  технологій, які дають змогу обслуговувати платників дистанційно; зменшення  часу на адміністрування платежів. Для покращення умов ведення бізнесу, збільшення інвестицій відбувається постійне зниження податкового тиску. Податковим кодексом України передбачено планомірне зниження ставок оподаткування. Ставка податку на прибуток на момент прийняття Податкового кодексу становила 25 %, а з 1 січня 2013 року вона знижена до 19 %, у 2014 році вона становитиме 16 %. Ставка ПДВ у 2014-му становитиме 17 %, замість 20% сьогодні. Вивільнені кошти підприємства зможуть використовувати для модернізації виробництва, що працюватиме на підвищення конкурентоздатності нашої країни.

Насамкінець Олександр Іванцов зазначив, що на сьогодні податкова служба,   перебуває в процесі реорганізації. Указом Президента України від №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Спрощення формальностей, підвищення швидкості і якості обслуговування платників залишаються основними напрямками діяльності податківців.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.