Про прийняття житлового будинку

Переглядiв: 36

 УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVIII СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

02.06.2017                                        Богодухів                                     № 495-VІI

 

Про прийняття житлового будинку, розташованого  

за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська, 70

до комунальної власності територіальної громади

Богодухівської міської ради

 

На виконання рішення Богодухівського районного суду від 27.04.2017 по справі № 613/379/17 щодо визнання відумерлою спадщиною у вигляді нерухомого майна — житлового будинку  за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська, 70 та передачу його у власність територіальній громаді Богодухівської міської ради, з метою належного утримання нерухомого майна, ефективності його використання та збереження, керуючись пунктами 30, 31 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади Богодухівської міської ради житловий будинок загальною площею 42,3 м2, житловою – 22,6 м2, розташований  за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська, 70, як відумерлу спадщину.

2. Виконавчому комітету Богодухівської міської ради провести державну реєстрацію житлового будинку за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська, 70.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

 

Міський голова                         підписано              М.ГОЛУБ