Про прийняття квартири №1

Переглядiв: 17

 УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIХ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.07.2017                                        Богодухів                                     № 541-VІI

 

Про прийняття квартири №1 за адресою: м.Богодухів,

вул.Моргунова, 27 до комунальної власності

територіальної громади Богодухівської міської ради

 

На виконання рішення Богодухівського районного суду від 21.06.2017 по справі № 613/488/17 щодо визнання відумерлою спадщиною у вигляді нерухомого майна — квартири №1 за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова, 27 та передачу його у власність територіальній громаді Богодухівської міської ради, з метою належного утримання нерухомого майна, ефективності його використання та збереження, керуючись пунктами 30, 31 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади Богодухівської міської ради квартиру №1, розташовану  за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова, 27, як відумерлу спадщину.

2. Виконавчому комітету Богодухівської міської ради провести державну реєстрацію квартири №1 за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова, 27.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

 

Міський голова                                       М.ГОЛУБ