Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Богодухова,

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е НН Я

21.07.2017                                          Богодухів                            № 543-VII

Про прийняття до комунальної власності    територіальної громади міста Богодухова, вуличного водопроводу,   збудованого  силами вуличного товариства «Залужок- вода».

Розглянувши лист  Колій Н.В., секретаря вуличного товариства «Залужок- вода»  від 20.07.2017   про надання дозволу на прийняття до комунальної власності    територіальної  громади міста Богодухова вуличного водопроводу, керуючись  статті 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл  на прийняття до комунальної власності    територіальної  громади міста Богодухова вуличного водопроводу, збудованого  силами вуличного товариства «Залужок- вода«.

2. Виконкому міської ради та КП «Богодухіввода» (директор  Слєсарєв В.В.) провести передачу відповідно до чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника директора Ворвуля В.В. та постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова                                         М.ГОЛУБ