Про прийняття до комунальної власності

Переглядiв: 11

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХIII СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е НН Я

 

16.02.2018                                          Богодухів                            № 785-VII

Про прийняття до комунальної власності    територіальної громади міста Богодухова, вуличного водопроводу,   збудованого  силами вуличного товариства «ВОДОГРАЙ»

 

На виконання рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради  від 28.12.2017 року  №287 «Про затвердження акту приймання–передачі до комунальної власності територіальної громади Богодухівської міської ради водопроводу, збудованого силами вуличного товариства «Водограй» та акту приймання-передачі від 25.12.2017, з метою належного утримання нерухомого майна, ефективності його використання , керуючись статтею 26,  пунктом 2 статті 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняття до комунальної власності    територіальної  громади міста Богодухова вуличного водопроводу, збудованого  силами вуличного товариства «ВОДОГРАЙ», протяжністю 620 м, балансовою вартістю 36524,75 грн. (введення в експлуатацію-2014 рік).

2. Визначити  КП «Богодухіввода» балансоутримувачем вуличного водопроводу.

3. КП «Богодухіввода» забезпечити утримання та технічне обслуговування вуличного водопроводу відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова              оригінал підписано                           М.ГОЛУБ