Про прийняття часток житлового будинку

Переглядiв: 109

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLIV СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 23.05.2014                                 Богодухів                            № 1849-VІ

Про прийняття часток житлового будинку

за адресою: м.Богодухів, вул.Котовського, 32

до комунальної власності

            На виконання рішенням Богодухівського районного суду від 21.01.2014 по справі № 613/2201/13 щодо визнання права власності за територіальною  громадою м.Богодухова на дві частки житлового будинку за адресою: м.Богодухів, вул.Котовського, 32, кожна з яких становить по ¼ та складають разом ½ частину зазначеного житлового будинку, з метою утримання нерухомого майна, що належить територіальній громаді м.Богодухова, ефективності його використання та збереження, керуючись пунктами 30, 31 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади м.Богодухова ½ частину житлового будинку за адресою: м.Богодухів, вул.Котовського, 32.

2. Виконавчому комітету Богодухівської міської ради прийняти на баланс ½ частину житлового будинку за адресою: м.Богодухів, вул.Котовського, 32.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко О.М) та заступника міського голови Коваленка І.В.

 Міський голова                                       Н. ОЛЕКСЕНКО