Про підсумки роботи комунальних підприємств міста

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

29.07.2014                     Богодухів                      № 152

Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 06.05.2014р. №90 «Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, дошкільних навчальних закладів в осінньо-зимовий період 2013-2014 років і завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2014-2015 років»

Заслухавши інформації заступника міського голови Рогинської Л.І., начальника КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М., в.о.директора КП «Богодухіввода» Тютюнника В.М. про хід виконання рішення виконавчого комітету від 06.05.2014р. №90 «Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, дошкільних навчальних закладів в осінньо-зимовий період 2013-2014 років і завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2014-2015 років», з метою належної підготовки до опалювального сезону 2014-2015 років, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Взяти до відома інформації заступника міського голови Рогинської Л.І., начальника КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М., в.о.директора КП «Богодухіввода» Тютюнника В.М. про хід виконання рішення виконавчого комітету від 06.05.2014р. №90 «Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, дошкільних навчальних закладів в осінньо-зимовий період 2013-2014 років і завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2014-2015 років».

2. Керівникам КП «Богодухіввода» (Слесарєв В.В.), КП «Богодухівжитло» (Ярошенко Н.М.), дошкільних навчальних закладів забезпечити виконання в повному обсязі заходів з підготовки до роботи в осіньо-зимовий період.

3. Директору комунального підприємства «Богодухіввода» Слесарєву В.В. звернути першочергову увагу на:

- перевірку і забезпечення робочого стану пожежних гідрантів міста;

- проведення необхідних робіт на виробничому приміщенні Південного водозабору;

- проведення необхідних робіт для забезпечення якості питної води;

4. Начальнику комунального підприємства «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. звернути першочергову увагу на:

- забезпечення своєчасної заготовки піщано-соляної суміші у необхідних обсягах;

- забезпечення готовності житлового фонду міста до роботи в осіньо-зимовий період;

- забезпечення ремонту шахтних колодязів згідно з заявами.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Коваленка І.В. та Рогинську Л.І.

Міський голова                                  Н.ОЛЕКСЕНКО