Про підсумки огляду-конкурсу «Кращий фасад будівлі «

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

29.07.2014                       Богодухів                                       № 171

Про підсумки огляду-конкурсу «Кращий фасад будівлі та благоустрій прилеглої території до підприємств, установ та організацій міста»

Розглянувши протокол засідання комісії з проведення огляду-конкурсу «Кращий фасад будівлі та благоустрій прилеглої території до підприємств, установ та організацій міста» від 28.07.2014 року про підсумки конкурсу, проведеного відповідно до рішення виконкому міської ради від 06.05.2014 №119, керуючись ст. 30, п. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол засідання комісії з проведення огляду-конкурсу «Кращий фасад будівлі та благоустрій прилеглої території до підприємств, установ та організацій міста» від 28.07.2014 року (додається).

Визнати кращими фасадами будівель та благоустрій прилеглих територій до підприємств, установ та організацій міста:

І місце – ТОВ «ТЕМА-Н» (Наконечна С.М.);

ІІ місце – Свято-Покровський храм (настоятель протоієрей Стефаній Бугір);

ІІІ місце – кафе «Імператор» (Прященко О.В.).

магазин «БРАВО» (Миргород О.В.).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

Міський голова                                  Н.ОЛЕКСЕНКО

засідання комісії з проведення огляду-конкурсу

«Кращий фасад будівлі та благоустрій прилеглої території

до підприємств, установ та організацій міста»

28.07.2014 року

Присутні:

Коваленко Ігор Віталійович заступник міського голови, голова комісії
Міщенко Ольга Миколаївна провідний спеціаліст апарату міської ради, секретар комісії

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Бабенко Олександр Петрович начальник сектору ДІМ, майор міліції

(за згодою)

Кука Андрій Сергійович начальник Богодухівського РВ ГУ Держтехногенбезпеки в Харківській області (за згодою)
Ляшенко Олександр Миколайович депутат міської ради (за згодою)

Масалітіна Тетяна Михайлівна

начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації (за згодою)
Шубіна Людмила Євгеніївна інспектор з благоустрою КП «Богодухівжитло»
Щербак Алла Михайлівна керуючий справами виконкому міської ради
Ярошенко Ніна Миколаївна начальник КП «Богодухівжитло»

СЛУХАЛИ: Інформацію голови комісії Коваленка І.В. про підсумки огляду-конкурсу «Кращий фасад будівлі та благоустрій прилеглої території до підприємств, установ та організацій міста».

ВИРІШИЛИ:

Кращими фасадами будівель та благоустрії прилеглих територій до підприємств, установ та організацій міста визнати:

І місце – ТОВ «ТЕМА-Н» (Наконечна С.М.);

ІІ місце – Свято-Покровський храм (настоятель протоієрей Стефаній Бугір);

ІІІ місце – кафе «Імператор» (Прященко О.В.).

магазин «БРАВО» (Миргород О.В.).

Коваленко І.В.

Міщенко О.М.