Про підсумки оглядів-конкурсів «Кращий фасад будівлі та благоустрій прилеглої території до підприємств, установ та організацій міста», «Кращий дитячий майданчик»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

18.07.2013                       Богодухів                                       № 192

Розглянувши протокол засідання комісії з проведення оглядів-конкурсів «Кращий фасад будівлі та благоустрій прилеглої території до підприємств, установ та організацій міста», «Кращий дитячий майданчик» від 16.07.2013 року про підсумки конкурсів, проведених відповідно до рішення виконкому міської ради від 21.05.2013 № 152, керуючись ст. 30, п. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол засідання комісії з проведення оглядів-конкурсів «Кращий фасад будівлі та благоустрій прилеглої території до підприємств, установ та організацій міста», «Кращий дитячий майданчик» від 16.07.2013 року (додається).

1) Визнати кращими фасадами будівель та благоустрій прилеглих територій до підприємств, установ та організацій міста:

І місце – торговий центр «Багдад» по вул. Пушкіна (власник Васенін А.С.);

ІІ місце – магазин «Покровський» по вул. Шевченка, 94 (власник Литвиненко Л.);

ІІІ місце – аптека-магазин-автобусна зупинка по вул.Комарова (власник Суріков О.В.)

2) Визнати кращими дитячими майданчиками міста:

І місце – дитячий майданчик на вул. Короленка – Гоголя;

ІІ місце – дитячий майданчик на вул. 8 Мехкорпусу, 4.

2. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) провести оплату подарунків за рахунок коштів спеціального фонду бюджету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

Міський голова                                  Н.ОЛЕКСЕНКО

ПРОТОКОЛ

16.07.2013 року

Присутні:

Коваленко Ігор Віталійович заступник міського голови, голова комісії
Рогинська Любов Іванівна заступник міського голови, заступник голови комісії
Міщенко Ольга Миколаївна провідний спеціаліст апарату міської ради, секретар комісії

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Бабенко Олександр Петрович начальник сектору ДІМ, майор міліції

(за згодою)

Кука Андрій Сергійович начальник Богодухівського РВ ГУ Держтехногенбезпеки в Харківській області (за згодою)
Ляшенко Олександр Миколайович депутат міської ради (за згодою)

Масалітіна Тетяна Михайлівна

начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації (за згодою)
Рябка Роман Олександрович начальник ПП «Богодухівське БТІ»

(за згодою)

Щербак Алла Михайлівна керуючий справами виконкому міської ради
Ярошенко Ніна Миколаївна начальник КП «Богодухівжитло»

СЛУХАЛИ: Інформацію голови комісії Коваленка І.В. про підсумки оглядів-конкурсів «Кращий фасад будівлі та благоустрій прилеглої території до підприємств, установ та організацій міста», «Кращий дитячий майданчик»

ВИРІШИЛИ:

Кращими дитячими майданчиками міста визнати:

І місце – дитячий майданчик на вул. Короленка – Гоголя;

ІІ місце – дитячий майданчик на вул. 8 Мехкорпусу, 4.

Кращими фасадами будівель та благоустрії прилеглих територій до підприємств, установ та організацій міста визнати:

І місце – торговий центр «Багдад» по вул. Пушкіна (власник Васенін А.С.);

ІІ місце – магазин «Покровський» по вул. Шевченка, 94 (власник Литвиненко Л.);

ІІІ місце – аптека-магазин-автобусна зупинка по вул. Комарова (власник Суріков О.В.)

Коваленко І.В.
Рогинська Л.І.