Про передачу внутрішньо будинкових мереж

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я

23.04.2015                                          Богодухів                              № 89

Про передачу внутрішньо будинкових мереж
і систем водопостачання та водовідведення з
балансу КП «Богодухіввода» на баланс
КП «Богодухівжитло»

Розглянувши акт приймання-передачі внутрішньо будинкових мереж і систем водопостачання та водовідведення з балансу КП «Богодухіввода» на баланс КП «Богодухівжитло», з метою забезпечення їх належного утримання та експлуатації, комунального майна необхідного рівня та якості послуг населенню, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Затвердити акт приймання-передачі внутрішньо будинкових мереж і систем водопостачання та водовідведення з балансу КП «Богодухіввода» на баланс КП «Богодухівжитло».
2. КП «Богодухівжитло» (Ярошенко Н.М.) прийняти на баланс внутрішньобудинкові мережі і системи водопостачання (балансова вартість 26752,66 грн., залишкова – 1407,71 грн.), водовідведення (балансова вартість 215542,44 грн., залишкова – 8154,55 грн.) та внести зміни в бухгалтерський облік підприємства, забезпечити їх належне утримання.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

Міський голова                                                           Н.ОЛЕКСЕНКО