Про передачу в оренду котельні за адресою: м.Богодухів, пров.Лікарняний, 2

Богодухів

№ _972_-VІI

Про передачу в оренду котельні за адресою: м.Богодухів, пров.Лікарняний, 2

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись, Положенням про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади Богодухівської міської ради, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради від 23.05.2014 № 1847-VІ (XLIV сесія VІ скликання), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Доручити  виконавчому комітету Богодухівської міської ради здійснити оцінку майна (котельні), розташованого за адресою: м.Богодухів, пров.Лікарняний, 2, та передати його в оренду на конкурсних засадах.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.) та заступника міського голови Ворвуля В.В.

Міський голова                    оригінал підписано               М.ГОЛУБ