Про передачу в оренду котелень, розташованих в місті Богодухові по вул. Поповича,2 та вул. Космічній,5

Переглядiв: 292

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІII  ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 26.07.2013                                          Богодухів                                     № 1400 -VІ

 

Про передачу в оренду котелень, розташованих в місті Богодухові по вул. Поповича,2 та вул. Космічній,5

Відповідно до законів  України «Про оренду державного та комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки» від 01.03.2010р. № 243 (зі змінами), враховуючи рішення ХХХІII  позачергової сесії  міської ради VI скликання «Про припинення дії договору оренди майна з ТОВ «Котельні лікарняного комплексу» від 26.07.2013 р. №1399, керуючись ст.26, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Доручити виконавчому комітетові Богодухівської міської ради виконати заходи з оцінки майна котелень по вулицях Поповича,2 і Космічній,5 та передачі їх в оренду на конкурсних засадах з передбаченням переводу котелень на альтернативні види палива.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко Олександр Миколайович).

 

Міський голова                                                                           Н.ОЛЕКСЕНКО