Про передачу в безоплатне користування ПАТ «Харківгаз»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVI СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

27.09.2013                                     Богодухів                                              № 1540-VІ

Про передачу в безоплатне користування

ПАТ «Харківгаз»

Розглянувши лист начальника КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. № 602 від26.09.2013 р., враховуючи те, що КП « Богодухівжитло» введено в експлуатацію об’єкт «Газифікація модульної котельні для опалення приміщень будівлі по вул. Чернієнка буд.6 та модульної котельні для опалення приміщень будівель на пл.Червоній, буд.2 та вул.Міліцейській,буд.2 в м. Богодухові, Харківської області», з метою дотримання вимог щодо його експлуатації, керуючись ст.ст.26, 29, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити  КП «Богодухівжитло» передати ПАТ «Харківгаз» в безоплатне користування об’єкт  «Газифікація модульної котельні для опалення приміщень будівлі по вул. Чернієнка буд.6 та модульної котельні для опалення приміщень будівель на пл. Червоній, буд.2 та вул.Міліцейській,буд.2 в м. Богодухові, Харківської області» терміном на 25 років.

2.Доручити виконкому міської ради здійснити процедуру прийому -передачі зазначеного об’єкта відповідно до чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко О.М.) та з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.).

Міський голова                                                         Н.ОЛЕКСЕНКО