Про організацію роботи щодо виявлення та документування фактів порушення ст.ст.152, 160 КУпАП

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

23.04.2013                                            Богодухів                                        100

Про організацію роботи щодо виявлення

та документування фактів порушення

ст.ст.152, 160 КУпАП

Розглянувши інформацію заступника міського голови Коваленка І.В., члена виконкому Коваленка Е.В., провідного спеціаліста апарату міської ради, секретаря адміністративної комісії Тризни В.І. про організацію роботи щодо виявлення та документування фактів порушення ст.ст.152, 160 КУпАП, аналіз надходження та розгляду  адмінпротоколів щодо порушення цих статей за 2011-2012 р.р. виконком відмічає.

Для поліпшення загального стану та благоустрою міста проводиться двомісячник з благоустрою та санітарного очищення території міста. Затверджено комплекс заходів з цього питання. Керівники підприємств, організацій та установ організували прибирання прилеглих територій, проводили висадку дерев, кущів на закріплених територіях.

Триває робота спрямована на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою. Але ще є непоодинокі випадки порушення мешканцями міста Правил благоустрою на території населених пунктів Богодухівської міської ради. Недостатньо проводиться робота уповноваженими особами, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення  ст.152 КУпАП. В подальшому потребує постійного контролю виконкому покіс бур’янів, недопущення організації несанкціонованих звалищ у приватному секторі, санітарне очищення території міста.

З метою здійснення заходів спрямованих на приведення у належний стан кожного житлового будинку, залучення населення до участі в роботі із благоустрою територій, перевірки дотримання Правил благоустрою на території населених пунктів Богодухівської міської ради, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити робочу групу з представників КП «Богодухівжитло», Краснокутського міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби у Харківській області, Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області для перевірки дотримання Правил благоустрою на території населених пунктів Богодухівської міської ради.

2. Розробити графік проведення рейдів-перевірок.

3. Залучити до участі в рейдах-перевірках депутатів та квартальних міської ради.

4. Начальнику КП «Богодухівжитло» забезпечити роботу уповноважених осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення щодо дотримання Правил благоустрою на території населених пунктів Богодухівської міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

Міський голова                                             Н.ОЛЕКСЕНКО