Про надання згоди на прийняття на баланс КП «Богодухіввода»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

03.03.2017                                       Богодухів                               № 397-VIІ

Про надання згоди на прийняття на баланс КП

«Богодухіввода» закінченого будівництва об’єкта

«Будівництво каналізаційного колектору по

вул.Чалого, вул.Загорулька, вул.Урицького  в

м.Богодухові Харківської області»

Розглянувши лист заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації Бикової Г.Ю. від 10.02.2017 №06-09/361, Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації від 06.02.2017 №ХК 143170341934, який належить до I-III категорії складності, керуючись пунктом 51 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняття на баланс КП «Богодухіввода» закінченого будівництва об’єкта «Будівництво каналізаційного колектору по вул.Чалого, вул.Загорулька, вул.Урицького  в м.Богодухові Харківської області» у сумі 4064580,00 грн.

2. Доручити виконавчому комітету здійснити прийняття-передачу об’єкта згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова                                                 М.ГОЛУБ