Про надання згоди на прийняття на баланс КП «Богодухіввода»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

03.03.2017                                        Богодухів                               № 398-VIІ

Про надання згоди на прийняття на баланс

КП «Богодухіввода» закінченого будівництвом

об’єкта  «Будівництво водопровідної мережі від

водогону по вул.Пушкіна до водозабору по

вул.Катукова для під’єднання до неї домоволодінь,

які знаходяться по вул.Катукова

в м.Богодухові Харківської області»

Розглянувши лист заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації Бикової Г.Ю. від 10.02.2017 №06-09/362, Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації від 06.02.2017 №ХК 143170341914, який належить до I-III категорії складності, керуючись пунктом 51 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняття на баланс КП «Богодухіввода» закінченого будівництвом об’єкта  «Будівництво водопровідної мережі від водогону по вул.Пушкіна до водозабору по вул.Катукова для під’єднання до неї домоволодінь, які знаходяться по вул.Катукова  в м.Богодухові  Харківської області»» у сумі 1054589,55 грн.

2. Доручити виконавчому комітету здійснити прийняття-передачу об’єкта згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова                                                 М.ГОЛУБ