Про надання згоди на прийняття до комунальної власності

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2017                                        Богодухів                           № _675_-VIІ

Про надання згоди на прийняття до комунальної

власності територіальної громади міста Богодухова

закінченого будівництвом об’єкта  «Будівництво

водопровідної мережі від водогону по вул.Пушкіна

до водозабору по вул.Катукова для під’єднання до

неї домоволодінь, які знаходяться по вул.Катукова

в м.Богодухові Харківської області»

Розглянувши лист заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації Бикової Г.Ю. від 21.09.2017 №06-09/2193, Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації від 06.02.2017 №ХК 143170341914, який належить до I-III категорії складності, керуючись пунктом 51 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Богодухова закінченого будівництвом об’єкта  «Будівництво водопровідної мережі від водогону по вул.Пушкіна до водозабору по вул.Катукова для під’єднання до неї домоволодінь, які знаходяться по вул.Катукова  в м.Богодухові  Харківської області» загальною вартістю 1054589,55 грн.

2. Визначити балансоутримувачем закінченого будівництвом об’єкта  «Будівництво водопровідної мережі від водогону по вул.Пушкіна до водозабору по вул.Катукова для під’єднання до неї домоволодінь, які знаходяться по вул.Катукова  в м.Богодухові  Харківської області» комунальне підприємство «Богодухіввода» виконавчого комітету Богодухівської міської ради.

3. Доручити виконавчому комітету здійснити прийняття-передачу об’єкта згідно з чинним законодавством.

4. Рішення Богодухівської міської ради від 03.03.2017 №398-VII «Про надання згоди на прийняття на баланс КП «Богодухіввода» закінченого будівництвом об’єкта  «Будівництво водопровідної мережі від водогону по вул.Пушкіна до водозабору по вул.Катукова для під’єднання до неї домоволодінь, які знаходяться по вул.Катукова  в м.Богодухові Харківської області» важати таким, що втратило чинність, як невиконане.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова                                                 М.ГОЛУБ