Про надання згоди на передачу в оренду

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016                                                           Богодухів                                      № 269-VIІ

Про надання згоди  на передачу в оренду комунального майна територіальної громади міста Богодухова – приміщень нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Покровська, 5, яка знаходиться на балансі комунального підприємства «Богодухівжитло»

виконкому Богодухівської міської ради»

Розглянувши лист Головного територіального управління юстиції у Харківській області від 13.10.2016 року № 06.02-10/06.02.-21/5012 «Про надання в оренду нежитлових приміщень загальною площею 84,8 м2 (приміщення №№ 3, 11, 12,14, 15, 16, 17, 18) у нежитловій будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Покровська, 5, з метою створення належних умов для розміщення та функціонування Богодухівського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області, на підставі Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи пропозиції виконавчого комітету, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на передачу Головному територіальному управлінню юстиції у Харківській області в оренду нежитлових приміщень загальною площею 84,8  м2 (кабінети №№ 3, 14, 15, 16, 17, 18, приміщення №№ 11, 12,) в нежитловій будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Покровська, 5, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Богодухова і знаходиться на балансі комунального підприємства «Богодухівжитло» виконкому Богодухівської міської ради» для розміщення та функціонування Богодухівського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області .

2. Комунальному підприємству «Богодухівжитло» виконкому Богодухівської міської ради» доручити здійснити всі необхідні заходи, передбачені діючим законодавством, для передачі в оренду нежитлових приміщень, зазначених в п.1 цього рішення.

3. Головному територіальному управлінню юстиції у Харківській області в місячний термін з дня прийняття рішення укласти договори на постачання комунальних послуг до нежитлових приміщень, зазначених в цьому рішенні, з відповідними підприємствами і організаціями.

4. Визначити нежитлові приміщення загальною площею 69,4м2 (приміщення (коридори) №№1, 2, 5, 10, 13) в нежитловій будівлі, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Покровська, 5,зоною спільного користування для Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

5. Богодухівському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головному територіальному управлінню юстиції у Харківській області здійснювати утримання зони спільного користування пропорційно орендованій площі.

6. Контроль  за  виконанням рішення  покласти  на  постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництвата житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.)

Міський голова                                                                 М.ГОЛУБ