Про надання згоди

Переглядiв: 97


                                                                           УКРАЇНА

     БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

   IV СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

     Р І Ш Е Н Н Я

    02.03.2016                                     Богодухів                                 100-VIІ

 

Про надання згоди на прийняття до комунальної

власності нежитлової будівлі, розташованої за

адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова, 23Б

 

Розглянувши лист Богодухівської районної ради від 02.03.2016 №01-18/151, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою передачі нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова, 23Б із спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міста Богодухівського району до комунальної власності Богодухівської міської ради для подальшої реконструкції під житло для внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняття  нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова, 23Б із спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міста Богодухівського району до комунальної власності Богодухівської міської ради для подальшої реконструкції під житло для внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій.

2. Доручити виконавчому комітету здійснити прийняття-передачу нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова, 23Б згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

       Міський голова                                                 М.ГОЛУБ