Про надання пільги з податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LX СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

31.01.2014                                          Богодухів                             № 1752- VІ

Про надання пільги з податку на нерухоме

майно,відмінне від земельної ділянки

Розглянувши звернення релігійної організації «Релігійна громада Свідків Єгови»  міста Богодухова та релігійної громади Свято-Покровського храму міста  Богодухова щодо звільнення їх від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, розташоване в місті Богодухові, керуючись п.п. 265.4.2. Податкового кодексу України, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території Богодухівської міської ради пільгу з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  з об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями), а саме: звільнити їх стовідсотково від сплати податку.

2.Секретарю міської ради Зіньковській З.М. надати це рішення до Богодухівської ОДПІ    ГУ Міндоходів у Харківській області.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійні депутатські комісії: з питань бюджету  (голова Н.В.Лещенко), з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова В.І.Векленко).

Міський голова                                             Н.ОЛЕКСЕНКО