Про надання дозволу щодо передачі в оренду частини нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Богодухова

Переглядiв: 1136

 

 

 

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXХIСЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.05.2013                                   Богодухів                                   1260-VІ

 

Про надання дозволу щодо передачі в

 оренду частини нежитлового

приміщення комунальної власності

територіальної громади міста Богодухова

 

           Розглянувши лист начальника Богодухівського районного управління юстиціїщодо надання дозволу на передачу в оренду нежитлових приміщень, загальною площею 117,49 м², що розташовані у нежитловій будівлі  по вул.Пушкіна, 34, м.Богодухів, Харківська область, перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Богодухова і знаходяться в господарському віданнікомунального підприємства«Богодухівжитло», на підставі рішення №669 від 03 квітня 2012 року XX сесії міськради VІ скликання «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальноювласністю територіальної громади м.Богодухова» та «Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади м. Богодухова, та пропорції її розподілу» № 667-VІ від 03 квітня 2012 року; керуючись ст.5,9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст. ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Богодухівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.Надати дозвіл комунальному підприємству «Богодухівжитло» Богодухівської міської ради на передачу в оренду Головному управлінню юстиції Харківської області нежитлових приміщень, загальною площею 117,49 м², а саме: приміщення (№1-8) площею 74,49 м²; приміщення (№ 15) площею 43,0 м², що розташовані у нежитловій будівлі  по вул.Пушкіна, 34, м. Богодухів, Харківська область і перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Богодухів.

2. КП «Богодухівжитло» в господарському віданні якого перебуває зазначена будівля укласти в установленому порядку договір оренди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Богодухова.

          3. Контроль  за  виконанням рішення  покласти  на  постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко О.М.).

 

 

Міський голова                                                                             Н.ОЛЕКСЕНКО