Про надання дозволу на виконання робіт щодо розроблення технічної документації

Переглядiв: 347

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                 

XVII  СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.04.2017                                 Богодухів                      № 454-VІI

Про надання дозволу на виконання робіт щодо розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель у межах території міста  Богодухів                       

 

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства України нормативної грошової оцінки земель міста,яка проводилась в 2010 році,та термін застосування її результатів спливає 01 січня 2018 року, відповідно до ст..6,13,15,18,20 Закону «Про оцінку земель» ст.201 Земельного Кодексу України,  керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, , міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на виконання робіт щодо розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель у межах території міста Богодухів.

2.Доручити виконавчому комітету Богодухівської міської ради замовити у суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель виконання робіт щодо розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель у межах території міста Богодухів.

3.Виготовлену і погоджену у встановленому законодавством порядку технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель після проведення державної експертизи подати міській раді на розгляд та прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології (голова Каменський Ю.О.)

 

 

 Міський голова                                                               М.ГОЛУБ