Про надання дозволу на розроблення генерального плану м. Богодухова

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2017                                                 Богодухів                                            №  ____-VІI

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Про  надання  дозволу на розроблення

генерального   плану    м. Богодухова

Харківської області

Відповідно  п.34 ч.1 ст.26  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в Україні»,  ст.12, ст.39,  ст.122, п.12  ст.124 розділу Х «Перехідні положення» Земельного  кодексу  України, ст.7, п.3 ст.8, п.6 ст.17  Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»,   заслухавши  інформацію  про необхідність  розроблення   Генерального  плану  міста Богодухова,    міська  рада

ВИРІШИЛА:

1.  Надати  дозвіл  на  розроблення  генерального  плану  міста Богодухова.

2. Доручити  міському  голові  укласти  договір  на  розроблення  генерального  плану  міста Богодухова з  підприємством,   яке  має   доступні  ресурси,  відповідні  ліцензії  для  виготовлення  топографічної  основи  (цифрових  векторних  планів  населеного  пункту  в  масштабах  1:2000  та  1:5000   в  УСК  2000)  та  самого  генерального  плану  міста .

3.  Доручити  міському  голові:

- забезпечити  фінансування  робіт  із  розробки  генерального  плану  міста   за  рахунок  місцевого  бюджету .

-  організувати  збір  вихідних  даних,  необхідних  розробнику  для  виготовлення  генплану.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології   (голова   Каменський Ю.О.)

Міський  голова                                          М.ГОЛУБ

Харківської області

ВИРІШИЛА:

1.  Надати  дозвіл  на  розроблення  генерального  плану  міста Богодухова.

3.  Доручити  міському  голові:

Міський  голова                                          М.ГОЛУБ