Про надання дозволу на розміщення телекомунікаційних мереж

Переглядiв: 162

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

ХVІІ  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.04.2017                                                   Богодухів                                      № 453- VІІ  

 

Про   надання дозволу    на розміщення телекомунікаційних мереж та слабостумкового обладнання комутаторів оптичного  доступу в житлових будинках  на об’єктах комунальної власності територіальної  громади міста Богодухова

 

Розглянувши лист Бондаренка О.К, начальника РЦТ №321  м.Богодухова Харківської регіональної філії  ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» щодо     надання дозволу на розміщення телекомунікаційних мереж та слабостумкового обладнання комутаторів оптичного  доступу в житлових будинках  на об’єктах комунальної власності територіальної  громади міста Богодухова та керуючись  ст.. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” Богодухівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл     на розміщення телекомунікаційних мереж та слабостумкового обладнання комутаторів оптичного  доступу в житлових будинках  на об’єктах комунальної власності територіальної  громади міста Богодухова(перелік житлових будинків    додається)

2. Доручити КП «Богодухівжитло» заключити з  РЦТ №321  м.Богодухова Харківської регіональної філії  ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» договора оренди на розміщення телекомунікаційних мереж та слабостумкового обладнання комутаторів оптичного  доступу в житлових будинках.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства ( Аліксейчик М.В.)

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                        М.ГОЛУБ