Про надання дозволу комунальному підприємству «Богодухіввода»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXII  СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.12.2017                                   Богодухів                              № 715-VІI

Про     надання   дозволу   комунальному підприємству     «Богодухіввода»

для  отримання   кредитного   ліміту  у відділенні ХГРУ ПАТ КБ «Приватбанк » на поточний рахунок

Керуючись ст. 60 Закону України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», розглянувши  клопотання   КП «Богодухіввода»    міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвiл комунальному пiдприємству «»Богодухіввода » для отримання кредитного ліміту  на поточний рахунок 26005060383123 у розмірі до 150,0 тис.грн.(сто  п’ятдесят тисяч 00коп ) у відділенні «Приватбанку».

2. Директору КП «»Богодухіввода » —  Слєсарєву В.В. отримані кошти використати для поповнення обігових коштів.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.)

Міський голова                оригінал підписано                       М.ГОЛУБ