Про дозвіл на демонтаж та списання частини теплових мереж

Переглядiв: 200

   БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLVІІ  СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

     15.08.2014                                     Богодухів                            № 1926- VІ

 Про дозвіл на демонтаж та

списання частини теплових мереж

      Розглянувши лист начальника КП “Богодухівжитло” Ярошенко Н.М. від 08 серпня 2014 року № 884 про надання дозволу на демонтаж частини теплових мереж, акт заміру та обстеження, в зв’язку з тим, що для подальшої експлуатації теплові мережі не придатні та робота центральної котельні зупинена, у відповідності до “Типових інструкцій про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ” від 29.03.2012 року та ст.ст.26, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

1. Демонтувати та списати теплові мережі  в кількості 140 м.п. діаметром 150 мм, та 10 м.п. діаметром 200 мм та оприбуткувати металобрухт.

2. Кошти від зданого металобрухту направити КП «Богодухівжитло» для придбання  запчастин та ремонт авто техніки та обладнання, яке  використовується для благоустрою міста.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань паливо-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова ЛяшенкоО.М.).

 

Секретар ради                                                        З.Зіньковська