Про дотримання Правил

Переглядiв: 74

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХІV СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е НН Я

 

23.03.2018                                          Богодухів                            № _850-VII

 

Про   дотримання Правил  з питань

благоустрою  території населених пунктів

Богодухівської міської ради; забезпечення

в них чистоти і порядку.

 

Заслухавши інформацію Дубинки С.М., начальника КП «Богодухівжитло», враховуючи зауваження депутатів міської ради та пропозиції членів постійної депутатської комісії з питань паливно енергетичного комплексу,комунальної власності будівництва та житлово- комунального господарства, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

      1.Інформацію  Дубинки С.М., начальника КП «Богодухівжитло» взяти до відома.

2.Начальнику КП «Богодухівжитло» Дубинці С.М.

1.   Підвищити рівень організації роботи з прибирання території міста  від снігових заметів ,ожеледиці, видалення снігу та бурульок на дахах.

2. Забезпечити своєчасний і повний збір та вивезення ТПВ  .

3. Активізувати проведення профілактичної роз’яснювальної роботи серед населення, власників комерційних структур щодо дотримання правил благоустрою,санітарних норм, розчищення снігу, участі громадян у наведенні порядку за місцем проживання.

4. Посилити контроль за роботою двірників, закріплених за територією багатоквартирних будинків та  заслухати  інформацію про їх роботу на виконавчому комітеті.

5.  Надати пропозиції  щодо необхідності придбання комунальної техніки  та збільшення штатної чисельності працівників для належного забезпечення виконання робіт із благоустрою міста в зимовий та літній період.

6. Активізувати роботу інспектора з благоустрою  із залученням депутатів  та квартальних міської ради  щодо  дотримання Правил благоустрою та контролю за виконанням рішень виконавчого комітету з питання порушення об’єктів благоустрою та заслухати інформацію  з вищевказаного питання на черговій сесії міської ради.

 

     3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА             оригінал підписано    М. ГОЛУБ