Про добровільне об’єднання громад Богодухівського району

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

XІІ СЕСІЯVІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016                                       Богодухів                                 260 — VІІ

Про добровільне об’єднання громад

Богодухівського району

Заслухавши інформацію Олексенко Н.І.,консультанта із правових питань офісу реформ  Харківського регіональний  відділення Асоціації міст України про нормативно правове забезпечення та пророблену роботу щодо добровільного об’єднання громад  сіл,селищ  та міста Богодухова, керуючись Законами України « Про добровільне  об’єднання  територіальних  громад» та «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням звернень депутатів,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.                Продовжити роз’яснювальну роботу серед населення з питання добровільного об’єднання громад  сіл,селищ  та міста Богодухова згідно з перспективним планом формування  територій громад  Харківської області.

2.                Активізувати роботу   депутатського корпусу міської ради з питань  вивчення громадської думки щодо  створення Богодухівської  об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром в місті Богодухові

3.                Вивчити досвід об’єднаних територіальної громад Харківської області з питання об’єднання та заслухати   керівників ОТГ на сесії міської ради.

4.                Секретарю міської ради Зіньковській З.М., створити на веб –порталі сторінку «Богодухівська ОТГ «за» і «проти»».

5.                Згідно з Порядком проведення громадських обговорень  з питань  добровільного об’єднання  територіальних громад ,затвердженого рішенням міської ради від 10.07 2015  № 2211- VI (LVII сесія VI скликання) провести  громадське обговорення (повторно),з метою залучення  всіх представників громадськості до розгляду пропозицій щодо добровільного об’єднання громад.

6.                Голові постійної  депутатської комісії з   питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами  місцевого самоврядування   Векленку В.І. створити робочу групу,якій розробити текст звернення  міського голови до суміжних територіальних громад.

7.                Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію   з питань  регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування(голова Векленко В.І)

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                М.  ГОЛУБ