buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Привітав зі святом Останнього дзвоника

Міський голова Микола Голуб відвідав Богодухівський ліцей №3 у  день свята Останнього дзвоника ,де вручив грамоти вчителям та учням закладу за успіхи в наполегливій роботі та навчанні .

Учениці 3А класу  Шевчук Марії Микола Вікторович  вручив сертифікат на отримання грошової винагороди, яка посіла I місце у III (обласному) етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика та отримала диплом переможця XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, за підписом Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.