buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Привітання жінок з 8 Березня

6 березня 2018 року Богодухівський міський голова Микола Вікторович Голуб привітав жінок- керівників, освітян, квартальних та пенсіонерів міської ради з   весняним жіночим святом 8 Березня. На їх адресу було сказано багато красивих та щирих слів, побажань. Микола Вікторович, зокрема сказав:

» Крізь роки і випробування несуть наші жінки доброту, ніжність і милосердя.

Багато з Вас поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. В нинішній непростій ситуації ви показуєте зразки виваженості, терпіння, відповідальності.

Найщиріші поздоровлення з нагоди свята хотілось би висловити жінкам – депутатам міської ради, членам виконкому,   квартальним міста,жінкам – керівникам установ та організацій міста.

Про досягнення, перемоги наших долинчанок можна  говорити багато. Спасибі Вам велике і низький уклін!

Щиро бажаю Вам сімейного тепла, добра, домашнього затишку, ініціативності й творчості у ділах, здоров’я, краси, любові!  «

Міський голова привітав всіх присутніх жінок цукерками та квітами.