Привітання з нагоди виходу на пенсію

26 червня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб, голова Богодухівської районної державної адміністрації Анатолій Рисцов, заступники міського голови привітали із виходом на заслужений багатьма роками відпочинок завідувача Богодухівського дошкільного навчального закладу №5 «Ялинка» – Людмилу Нечай.

Понад 40 років свого життя присвятила педагогічній праці Людмила Григорівна .

За роки роботи зарекомендувала себе досвідченим та кваліфікованим спеціалістом, справедливим керівником, справжнім організатором. Активна громадська позиція та творчий підхід до роботи – візитна картка Людмили Григорівни.

Микола Віктороович щиросердно привітав Людмилу Григорівну зі знаменною датою в її житті, подякував за внесок зроблений за роки її роботи в закладі дошкільної освіти та побажав, аби вихід на пенсію приніс максимум життєвих задоволень, тепле спілкування з близькими, а нові захоплення, стануть стартом для нового, повного радості, успіху і щастя життя.

Колектив садочка в свою чергу запевнив, що Людмила Григорівна назавжди залишиться колегою і завжди бажана гостя в стінах дошкільного навчального закладу та побажав аби добро, яке вона дарувала дітям, поверталось до неї сторицею.