internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 137

Привітання з нагоди виходу на пенсію

26 червня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб, голова Богодухівської районної державної адміністрації Анатолій Рисцов, заступники міського голови привітали із виходом на заслужений багатьма роками відпочинок завідувача Богодухівського дошкільного навчального закладу №5 «Ялинка» – Людмилу Нечай.

Понад 40 років свого життя присвятила педагогічній праці Людмила Григорівна .

За роки роботи зарекомендувала себе досвідченим та кваліфікованим спеціалістом, справедливим керівником, справжнім організатором. Активна громадська позиція та творчий підхід до роботи – візитна картка Людмили Григорівни.

Микола Віктороович щиросердно привітав Людмилу Григорівну зі знаменною датою в її житті, подякував за внесок зроблений за роки її роботи в закладі дошкільної освіти та побажав, аби вихід на пенсію приніс максимум життєвих задоволень, тепле спілкування з близькими, а нові захоплення, стануть стартом для нового, повного радості, успіху і щастя життя.

Колектив садочка в свою чергу запевнив, що Людмила Григорівна назавжди залишиться колегою і завжди бажана гостя в стінах дошкільного навчального закладу та побажав аби добро, яке вона дарувала дітям, поверталось до неї сторицею.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.