Привітання міського голови з Днем Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

Дорогі богодухівці!

Від імені міської ради її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю учасників АТО, працівників військового комісаріату, ветеранів, воїнів запасу, усіх богодухівців із Днем Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Всенародна повага до воїна, до того, хто обрав для себе почесну професію захисника Вітчизни завжди була і має залишатися священною, вічною і непорушною.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!
Наш низький уклін Захисникам Батьківщини, котрі сьогодні несуть нелегку військову службу, виявляють мужність, стійкість, витримку захищаючи незалежність нашої держави.

Ми всі віримо, що ваш патріотичний дух, ваша незламна воля до перемоги здолають будь-які перешкоди, принесуть нашій країні довгоочікуваний мир.

Нехай Пресвята Богородиця підтримує і оберігає вас.
Бажаю усім козацького здоров`я, щастя, добробуту, наснаги у відродженні кращих національних традицій.

Слава Україні! Слава її Героям-Захисникам!

Богодухівський міський голова Микола Голуб