buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Привітання міського голови з 8 Березня

Дорогі жінки!

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й колеги!

Мені надзвичайно приємно вітати вас зі святом весни і любові – Міжнародним жіночим днем!
       Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі наше життя без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.
      Доземний уклін вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі.
        Своєю мудрістю ви, оминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, з любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє.
       Тож дорогі, добрі та талановиті берегині людського роду, родинного вогнища бажаю вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров’я та родинного затишку. Нехай ваші долі будуть щедро обдаровані теплом і любов’ю, а серця зігріті турботою й увагою рідних та близьких.

Зі святом вас, шановні жінки!

Міський голова                                   Микола Голуб