buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Привітання Богодухівського міського голови з 75-ю річницею визволення Богодухова від фашистських загарбників та Днем міста

Шановні богодухівці!

Щиро вітаю вас з 75-ю річницею визволення Богодухова від фашистських загарбників та Днем міста.

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий наш Богодухів.

Це гарна нагода згадати наші позитивні досягнення, уроки і висновки, а також це точка відліку для реалізації нових планів і завдань, які стосуються добробуту громади, перспектив соціального розвитку, духовних аспектів, краси, гармонії і благоустрою нашої рідної домівки — міста Богодухова.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наше рідне місто  від нацистських окупантів. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися живим.

Переконаний, що запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків міста є ваша, дорогі богодухівці, самовіддана праця та велика любов до рідного міста.

Я дуже вдячний усім за це. Вірю – разом ми досягнемо ще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку Богодухова.

Хай квітне наш рідний Богодухів!

Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед богодухівців.

З повагою.

Богодухівський міський голова  Микола Голуб