internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 85

Привітання Богодухівського міського голови з 75-ю річницею визволення Богодухова від фашистських загарбників та Днем міста

Шановні богодухівці!

        Щиро вітаю вас з 75-ю річницею визволення Богодухова від фашистських загарбників та Днем міста.

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий наш Богодухів.

Це гарна нагода згадати наші позитивні досягнення, уроки і висновки, а також це точка відліку для реалізації нових планів і завдань, які стосуються добробуту громади, перспектив соціального розвитку, духовних аспектів, краси, гармонії і благоустрою нашої рідної домівки — міста Богодухова.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наше рідне місто  від нацистських окупантів. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися живим.

Переконаний, що запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків міста є ваша, дорогі богодухівці, самовіддана праця та велика любов до рідного міста.

Я дуже вдячний усім за це. Вірю – разом ми досягнемо ще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку Богодухова.

Хай квітне наш рідний Богодухів!

Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед богодухівців.

 

З повагою.

 

Богодухівський міський голова  Микола Голуб

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.