internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 81

Привітали зі святами

6 грудня, напередодні Різдва Христового, працівників Богодухівської міської ради завітали привітати зі святами творчі колективи нашого міста: народний вокальний гурт «Душа», комунального закладу «Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості», комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Богодухівська дитяча музична школа імені В.Т. Борисова», а також представники молодіжної ради при Богодухівській міській раді. Щедрівники бажали усім у новому 2021 році щастя і здоров’я, достатку і добробуту, усіляких гараздів, адже Святий вечір — одне з найбільш шанованих християнських і родинних свят, коли кожна сім’я створює в оселі атмосферу затишку, достатку та злагоди.

Нехай у це свято і повсякчас ваші душі будуть зігріті теплом і посмішками ваших близьких. Нехай збуваються найказковіші бажання, різдвяні колядки наповнять серця добром і любов’ю, а різдвяна зірка яскраво світить вам удачею!

Христос народився! Славімо його!

.

.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.