Привітали жінок з нагоди Міжнародного жіночого дня

05 березня у Богодухівському районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня. Теплі слова вітання зі святом адресували жіноцтву очільники району та міста - перший заступник голови районної державної адміністрації В. Зирянова, заступник голови районної ради Р. Ярошенко, заступник Богодухівського міського голови В. Ворвуль, помічник народного депутата України  Олексія Красова А. Рисцов. Святкові урочистості були відзначені запальним концертом за участю артистів та творчих колективів, які подарували берегиням Богодухівщини власні музичні композиції в ім’я ніжності, краси й любові величної, сильної, прекрасної Жінки!

.