buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

ПРИВІТАЛИ З РІЧНИЦЕЮ ПЕРЕБУВАННЯ НА ПОСАДІ ГОЛОВИ МІСЬКОЇ РАДИ

Ранок сьогоднішнього дня почався з привітань міського голови Голуба Миколи Вікторовича  з першою річницею праці як очільника міста Богодухова, якого було затверджено на посаду 18 листопада 2015 року, рішенням І сесії VII скликання.Колектив міської ради побажав керівнику міцного здоров’я, мирного неба, оптимізму, наснаги в здійсненні службових повноважень.

У своїй промові Микола Вікторович  подякував за привітання  та зокрема сказав: «Непомітно минає час, за рік відбулося багато подій суспільно-політичного, соціально-економічного характеру. Називати легкими пройдені перші управлінські щаблі не можна, адже часу на освоєння і вивчення ситуації не було зовсім. Потрібно  було дуже оперативно реагувати на дійсні проблеми у різних галузях і напрямках життєдіяльності міста, аналізувати, приймати рішення, гуртувати громадськість заради благих справ.Для мене, як для людини-господарника, на першому місці є питання тепла і затишку в дитячих садках, забезпечення їх всіх необхідним обладнанням.

Тому, оглянувшись на прожитий рік, відзначу, що таки багато зроблено в цьому напрямку: замінено десятки вікон на склопакети у дитячих закладах, проведено багато ремонтних робіт. Помітною є кількість відремонтованих доріг, значно підвищена активність соціальних партнерів, які вклали колосальні суми у добробут громад. Впродовж року ми допомагали фронту, учасникам АТО і їх родинам, тісно співпрацювали із волонтерами. Тож працюватимемо надалі на зримий результат, бажання є для цього велике.