internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 241

ПРИВІТАЛИ З РІЧНИЦЕЮ ПЕРЕБУВАННЯ НА ПОСАДІ ГОЛОВИ МІСЬКОЇ РАДИ

Ранок сьогоднішнього дня почався з привітань міського голови Голуба Миколи Вікторовича  з першою річницею праці як очільника міста Богодухова, якого було затверджено на посаду 18 листопада 2015 року, рішенням І сесії VII скликання.Колектив міської ради побажав керівнику міцного здоров’я, мирного неба, оптимізму, наснаги в здійсненні службових повноважень.

 У своїй промові Микола Вікторович  подякував за привітання  та зокрема сказав: «Непомітно минає час, за рік відбулося багато подій суспільно-політичного, соціально-економічного характеру. Називати легкими пройдені перші управлінські щаблі не можна, адже часу на освоєння і вивчення ситуації не було зовсім. Потрібно  було дуже оперативно реагувати на дійсні проблеми у різних галузях і напрямках життєдіяльності міста, аналізувати, приймати рішення, гуртувати громадськість заради благих справ.Для мене, як для людини-господарника, на першому місці є питання тепла і затишку в дитячих садках, забезпечення їх всіх необхідним обладнанням.

Тому, оглянувшись на прожитий рік, відзначу, що таки багато зроблено в цьому напрямку: замінено десятки вікон на склопакети у дитячих закладах, проведено багато ремонтних робіт. Помітною є кількість відремонтованих доріг, значно підвищена активність соціальних партнерів, які вклали колосальні суми у добробут громад. Впродовж року ми допомагали фронту, учасникам АТО і їх родинам, тісно співпрацювали із волонтерами. Тож працюватимемо надалі на зримий результат, бажання є для цього велике.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.