buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Привітали з Днем автомобіліста та дорожника України

26 жовтня 2018 року міський голова Микола Вікторович Голуб привітав працівників комунальних підприємств «Богодухіввода» та «Богодухівжитло» з Днем автомобіліста та дорожника. Побажав всім  міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у роботі, легких доріг, зеленого світла і погожої погоди.

За сумлінну працю на благо мешканців територіальної громади міста, успішне виконання завдань, що стоять перед підприємством, високий рівень професійної майстерності кращі працівники були нагороджені грамотами міської ради.