buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В БОГОДУХІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

05 лютого 2018 року в рамках проекту «#Я_маю_право!»  в приміщенні Богодухівської міської ради, Богодухівського району, Харківської області, відповідно до графіка роботи, працював правовий офіс Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелицею Д.М. був проведений прийом громадян.

На прийом завітали 3 (троє) громадян з питаннями земельного та цивільного права . Громадяни, які прийшли на прийом отримали кваліфіковану правову допомогу.

Під час спілкування було розповсюджено друковані матеріали правового характеру та буклети «#Я_МАЮ_ПРАВО!» .

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).