internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 32

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В БОГОДУХІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

05 лютого 2018 року в рамках проекту «#Я_маю_право!»  в приміщенні Богодухівської міської ради, Богодухівського району, Харківської області, відповідно до графіка роботи, працював правовий офіс Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелицею Д.М. був проведений прийом громадян.

На прийом завітали 3 (троє) громадян з питаннями земельного та цивільного права . Громадяни, які прийшли на прийом отримали кваліфіковану правову допомогу.

Під час спілкування було розповсюджено друковані матеріали правового характеру та буклети «#Я_МАЮ_ПРАВО!» .

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.