buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ РОДИН ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань забезпечення жилими приміщеннями військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання обов’язків військової служби». Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво глави держави.

Законом передбачено, що забезпечення жилими приміщеннями в разі потреби поліпшення житлових умов сімей військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення та загинули (померли) або пропали безвісти, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету в порядку, визначеному Кабінетом міністрів.

Законом вносяться зміни до Житлового кодексу Української РСР. Відповідно до цих змін, жиле приміщення зберігається за тимчасово відсутнім наймачем або членами його сім’ї понад шість місяців у випадках призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період – протягом усього періоду проходження військової служби, а якщо під час її проходження військовослужбовці отримали поранення, інше ушкодження здоров’я та перебувають на лікуванні в медичних закладах або потрапили в полон чи визнані безвісно відсутньою – на строк до дня, наступного за днем їх взяття на військовий облік у районних (міських) військових комісаріатах після звільнення з військової служби після закінчення ними лікування в медичних закладах, незалежно від строку лікування, повернення з полону, скасування рішення суду про визнання особи безвісно відсутньою чи ухвалення судом рішення про оголошення особи померлою.

Також вносяться зміни до Закону “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”. Передбачено, що держава забезпечує військовослужбовців жилими приміщеннями або за їх бажанням грошовою компенсацією за належне їм для отримання жиле приміщення на підставах, у межах норм і відповідно до вимог, встановлених Житловим кодексом Української РСР, іншими законами, в порядку, визначеному Кабінетом міністрів. Також це стосується і військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Змінами передбачено, що розмір і порядок виплати військовослужбовцям грошової компенсації за піднайом (винаймання) ними жилих приміщень визначаються Кабміном.

За безоплатною правовою допомогоюроз’ясненнями законодавства та правовими консультаціями можна звертатися безпосередньо до Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Адреса центру: м. Богодухів, вул. Покровська, 5, тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).